Zakaj treebug?

zato, ker ta kombinacija besed pove moje bistvo - skrb za okolje in ustvarjanje, kjer je moj najboljši prijatelj cuttlebug. okolje je delo, ustvarjanje je strast, oboje pa je način življenja.

petek, 5. junij 2026

pomladne znamke

v okviru The Card Chain Challenge – mednarodne izmenjave voščilnic predstavljam svojo, ki je šla na pot k Hilary. 


Za navdih so mi bile barve in tema znamk ter vrvice:


Dobila pa sem prekrasno voščilnico v zelenem od Jeanne:


Lep vikend!

"The postage stamp is a flimsy thing.
No thicker than a beetle's wing,
And yet it will roam the world for you.
Exactly where you tell it to."
E. V. Lucas 

Uporabila sem embossing folder Spellbinders, Rangerjeve Distress Inke in voščilo Simon says Stamp.

Sodelujem:


sreda, 3. junij 2026

zasneženi prazniki

Krasna štampiljka Tima Holtza, pobarvana na kraftu in stencil šablona marabu z belo barvno blazinico ter rangerjevimi stickles.

"Christmas is not as much about opening our presents as opening our hearts."
 Janice Maeditere

imejte se lepo!


sodleujem:
  1. Allsorts challenge – Challenge 850 🎉 🎈
  2. We Love Stamping Challenge - May challenge AG
  3. Stamping Sensation  - May challenge, AG   
  4. ABC Christmas Challenge Blog - ABC Christmas Challenge - J & K are for? 'J is for Just Enough' (Clean & Simple) 
  5. Christmas Kickstart Challenge -   The Christmas Kickstart Challenge #111 - Snow Day!   
  6. Simon Says Stamp Wednesday Challenge  - Simon Says: Masuline, featuring Tim Holtz Products 

torek, 2. junij 2026

mozaična voščilnica

Mozaična voščilnica po naši skici, ker me tale potiskani papir iz Actiona spominja na čudoviti mozaik.
Uporabila sem samo še škarje in cefralnik Tima Holtza in to je to. 


Pridružite se nam pri krasni skici pri Atlantic Hearts Sketch Challenge:


"We are mosaics. Pieces of light, love, history, stars... 
Glued together with magic and music and words."
Anita Krizzan

imejte se lepo!

sodelujem:

Allsorts challenge – Challenge 850 🎉 🎈


ponedeljek, 1. junij 2026

ribe v ladijski lini

 tele ribe sem si zamislila v ladijski lini. 

voščilnica je nastala na povabilo Darilnice Klavdija in Papričkaric, tako da najlepša hvala!

Uporabnila sem krasne šablone Marianne Design, voščilo Najlepšega para in Rangerjeve bele tekoče Perle.



skica


imejte se lepo!

"Človek ne more odkriti novih oceanov, dokler nima poguma, da izgubi obalo izpred oči." 
André Gide.


sodelujem: