Zakaj treebug?

zato, ker ta kombinacija besed pove moje bistvo - skrb za okolje in ustvarjanje, kjer je moj najboljši prijatelj cuttlebug. okolje je delo, ustvarjanje je strast, oboje pa je način življenja.

ponedeljek, 3. februar 2025

kit

 obožujem kite in tako se je ta znašel tudi v okviru The Card Chain Challenge – mednarodne izmenjave voščilnic in šel na pot h Gundi

Kit je iz kompleta izrezkov iz Tedija, ozadje je stencil stamplorations, dodanih je še malce bleščic stikles od rangerja.




upoštevala sem skico in barve:


od barbare pa sem prejela tole lepotico:



imejte se lepo in pridružite se nam!



sodelujem:

6 komentarjev:

  1. What a great way to use the sketch - I rarely think to rotate them. Love your card. Thanks for being a link in our chain again, Tina, Jo x

    OdgovoriIzbriši
  2. Just love your whale & what you did with the sketch, Tina!!

    OdgovoriIzbriši
  3. Kiti so res veličastna bitja in izdelala si zelo lepo voščilnico.

    OdgovoriIzbriši
  4. You interpreted the colour from CC so nicely on your card for Gundi. Many thanks for sharing it with us at Allsorts.

    B x

    OdgovoriIzbriši
  5. Lovely card, the whale is something different! Thanks for joining us at Allsorts challenge!

    OdgovoriIzbriši
  6. What a lovely card, such a great whale. Thank you for sharing at Allsorts. Sarah

    OdgovoriIzbriši